Groepsleiding

Je kan alle groepsleiding eenvoudig bereiken via groepsleiding@scoutshemiksem.be

Mattijs Joossens

Mattijs Joossens

“Volhardende Seriema”0483 66 40 17mattijs@scoutshemiksem.be
Dries Pintens

Dries Pintens

“Blijmoedige Spreeuw”0491 43 22 56dries@scoutshemiksem.be
Yannick De Cleen

Yannick De Cleen

“Prominente Arasari”0484 11 39 70yannick@scoutshemiksem.be

Kapoenen

Je kan alle kapoenenleiding eenvoudig bereiken via kapoenen@scoutshemiksem.be

Quinten Nelen

Quinten Nelen

“Gevoelvolle Scholekster”0499 11 55 96quinten@scoutshemiksem.be
Seppe Van Meirvenne

Seppe Van Meirvenne

“Lankmoedige Baiji”0483 30 20 16seppe.vanmeirvenne@scoutshemiksem.be
Avatar

Sander Pintens

“Montere Streepmuis”0494 64 50 11sander.p@scoutshemiksem.be
Avatar

Dries Bekers

“Verstandelijke Ara”0492 17 63 36dries.b@scoutshemiksem.be

Welpen

Je kan alle welpenleiding eenvoudig bereiken via welpen@scoutshemiksem.be

Mattijs Joossens

Mattijs Joossens

“Volhardende Seriema”0483 66 40 17mattijs@scoutshemiksem.be
Domien Holthof

Domien Holthof

“Directe Hardoen”0472 81 77 26domien@scoutshemiksem.be
Goof Pauwels

Goof Pauwels

“Ridderlijke Golden retriever”0468 23 65 57goof@scoutshemiksem.be
Stan Monballiu

Stan Monballiu

“Gerespecteerde Sifaka”0468 29 23 03stan@scoutshemiksem.be
Avatar

Lumen Van den Camp

“Hartelijk Stokstaartje”0468 24 44 60lumen@scoutshemiksem.be
Avatar

Wout Van der Hallen

“Dartelende Raccoon”0473 32 62 37wout@scoutshemiksem.be

Jongverkenners

Je kan alle JVK-leiding eenvoudig bereiken via jongverkenners@scoutshemiksem.be

Arne Bruyndonckx

Arne Bruyndonckx

“Toegewijde Argali”0488 88 50 70arne@scoutshemiksem.be
Yannick De Cleen

Yannick De Cleen

“Prominente Arasari”0484 11 39 70yannick@scoutshemiksem.be
Yordan Verhaegen

Yordan Verhaegen

“Dartele Sneeuwstormvogel”0496 98 19 06yordan@scoutshemiksem.be
Koga

Koga

“Levenslustige Surikato”0465 99 84 33koga@scoutshemiksem.be

Verkenners

Je kan alle verkennerleiding eenvoudig bereiken via verkenners@scoutshemiksem.be

Tibo Nelen

Tibo Nelen

“Olijke Tuimelaar”0471 28 08 66tibo@scoutshemiksem.be
Dries Pintens

Dries Pintens

“Blijmoedige Spreeuw”0491 43 22 56dries@scoutshemiksem.be
Finn Van Brusselen

Finn Van Brusselen

“Assertieve Picus”0472 68 23 93finn@scoutshemiksem.be

Jins

Je kan alle jinleiding eenvoudig bereiken via jins@scoutshemiksem.be

Sander Van den Bruel

Sander Van den Bruel

“Edelmoedig Schrijverken”0471 08 27 80sander@scoutshemiksem.be