Groepsleiding

Je kan alle groepsleiding eenvoudig bereiken via groepsleiding@scoutshemiksem.be

Mattijs Joossens

Mattijs Joossens

“Volhardende Seriema”Europalaan 662620 Hemiksem0483 66 40 17mattijs@scoutshemiksem.be
Avatar

Dries Pintens

“Blijmoedige Spreeuw”Kleidaallaan 42620 Hemiksem0491 43 22 56dries@scoutshemiksem.be
Avatar

Briek Scheldeman

“Zorgzame Saiga”Assestraat 11/a2620 Hemiksem0471 21 69 30briek@scoutshemiksem.be

Kapoenen

Je kan alle kapoenenleiding eenvoudig bereiken via kapoenen@scoutshemiksem.be

Avatar

Dries Pintens

“Blijmoedige Spreeuw”Kleidaallaan 42620 Hemiksem0491 43 22 56dries@scoutshemiksem.be
Avatar

Vincent Vanmarsenille

“Snaakse Hond”Zinkvallaan 112620 Hemiksem0468 25 68 85vincent@scoutshemiksem.be
Avatar

Tom Scheldeman

“Gemoedelijke Ara”Assestraat 11/a2620 Hemiksem0491 20 08 63tom@scoutshemiksem.be

Welpen

Je kan alle welpenleiding eenvoudig bereiken via welpen@scoutshemiksem.be

Mattijs Joossens

Mattijs Joossens

“Volhardende Seriema”Europalaan 662620 Hemiksem0483 66 40 17mattijs@scoutshemiksem.be
Avatar

Yannick De Cleen

“Prominente Arasari”Oud Veer 182845 Nielyannick@scoutshemiksem.be
Avatar

Yordan Verhaegen

“Dartele Sneeuwstormvogel”Abdijstraat 102620 Hemiksem0496 98 19 06yordan@scoutshemiksem.be
Avatar

Domien Holthof

“Directe Hardoen”Frits Van Den Berghelaan 32/0012630 Aartselaar0471 58 77 05domien@scoutshemiksem.be

Jongverkenners

Je kan alle JVK-leiding eenvoudig bereiken via jongverkenners@scoutshemiksem.be

Avatar

Tibo Nelen

“Olijke Tuimelaar”Joseph Roelantslaan 32620 Hemiksem0471 28 08 66tibo@scoutshemiksem.be
Avatar

Timon De Boel

“Vermakelijke Gnoe”Moretusstraat 302660 Hoboken0499 43 48 54timon@scoutshemiksem.be
Avatar

Briek Scheldeman

“Zorgzame Saiga”Assestraat 11/a2620 Hemiksem0471 21 69 30briek@scoutshemiksem.be
Avatar

Finn Van Brusselen

“Assertieve Picus”Koekoekweg 22620 Hemiksem0472 68 23 93finn@scoutshemiksem.be

Verkenners

Je kan alle verkennerleiding eenvoudig bereiken via verkenners@scoutshemiksem.be

Avatar

Robbe

“Herderlijke Fura”Eikenlaan 352620 Hemiksem0470 67 76 57robbe@scoutshemiksem.be
Avatar

Seppe De Boel

“Spontane Koelan”Moretusstraat 302660 Hoboken0479 09 41 57seppe.deboel@scoutshemiksem.be
Avatar

Seppe Pauwels

“Ongedwongen Steenarend”Keizerstraat 162627 Schelle0484 58 05 21seppe.pauwels@scoutshemiksem.be

Jins

Je kan alle jinleiding eenvoudig bereiken via jins@scoutshemiksem.be

Avatar

Pieterjan Hillaert

“Standvastige Chunga”Merellaan 82620 Hemiksem0493 78 54 31pieterjan@scoutshemiksem.be
Avatar

Bart Van Asbroeck

bart@scoutshemiksem.be