Groepsleiding

Je kan alle groepsleiding eenvoudig bereiken via groepsleiding@scoutshemiksem.be

Mattijs Joossens

Mattijs Joossens

“Volhardende Seriema”0483 66 40 17mattijs@scoutshemiksem.be
Dries Pintens

Dries Pintens

“Blijmoedige Spreeuw”0491 43 22 56dries@scoutshemiksem.be
Briek Scheldeman

Briek Scheldeman

“Zorgzame Saiga”0471 21 69 30briek@scoutshemiksem.be

Kapoenen

Je kan alle kapoenenleiding eenvoudig bereiken via kapoenen@scoutshemiksem.be

Dries Pintens

Dries Pintens

“Blijmoedige Spreeuw”0491 43 22 56dries@scoutshemiksem.be
Sander Van den Bruel

Sander Van den Bruel

“Edelmoedig Schrijverken”0471 08 27 80sander@scoutshemiksem.be
Quinten Nelen

Quinten Nelen

“Gevoelvolle Scholekster”0491 43 22 56quinten@scoutshemiksem.be
Seppe Van Meirvenne

Seppe Van Meirvenne

“Lankmoedige Baiji”0483 30 20 16seppe.vanmeirvenne@scoutshemiksem.be

Welpen

Je kan alle welpenleiding eenvoudig bereiken via welpen@scoutshemiksem.be

Mattijs Joossens

Mattijs Joossens

“Volhardende Seriema”0483 66 40 17mattijs@scoutshemiksem.be
Arne Bruyndonckx

Arne Bruyndonckx

“Toegewijde Argali”0488 88 50 70arne@scoutshemiksem.be
Domien Holthof

Domien Holthof

“Directe Hardoen”0472 81 77 26domien@scoutshemiksem.be
Goof Pauwels

Goof Pauwels

“Ridderlijke Golden retriever”0468 23 65 57goof@scoutshemiksem.be
Stan Monballiu

Stan Monballiu

“Gerespecteerde Sifaka”0468 29 23 03stan@scoutshemiksem.be

Jongverkenners

Je kan alle JVK-leiding eenvoudig bereiken via jongverkenners@scoutshemiksem.be

Finn Van Brusselen

Finn Van Brusselen

“Assertieve Picus”0472 68 23 93finn@scoutshemiksem.be
Yannick De Cleen

Yannick De Cleen

“Prominente Arasari”0484 11 39 70yannick@scoutshemiksem.be
Tom Scheldeman

Tom Scheldeman

“Gemoedelijke Ara”0491 20 08 63tom@scoutshemiksem.be
Yordan Verhaegen

Yordan Verhaegen

“Dartele Sneeuwstormvogel”0496 98 19 06yordan@scoutshemiksem.be

Verkenners

Je kan alle verkennerleiding eenvoudig bereiken via verkenners@scoutshemiksem.be

Timon De Boel

Timon De Boel

“Vermakelijke Gnoe”0499 43 48 54timon@scoutshemiksem.be
Briek Scheldeman

Briek Scheldeman

“Zorgzame Saiga”0471 21 69 30briek@scoutshemiksem.be
Seppe Pauwels

Seppe Pauwels

“Ongedwongen Steenarend”0484 58 05 21seppe.pauwels@scoutshemiksem.be

Jins

Je kan alle jinleiding eenvoudig bereiken via jins@scoutshemiksem.be

Robbe

Robbe

“Herderlijke Fura”0470 67 76 57robbe@scoutshemiksem.be
Tibo Nelen

Tibo Nelen

“Olijke Tuimelaar”0471 28 08 66tibo@scoutshemiksem.be