Aangenaam! Wij zijn de leidingsploeg van Scouts Hemiksem.

Groepsleiding

Je kan alle groepsleiding eenvoudig bereiken via volgend emailadres:
groepsleiding@scoutshemiksem.be

Mattijs
Joossens

“Volhardende Seriema”
Europalaan 66
2620 Hemiksem
0483 66 40 17
Mail

Dries Pintens

“Blijmoedige Spreeuw”
Kleidaallaan 4
2620 Hemiksem
0491 43 22 56
Mail

Briek
Scheldeman

“Zorgzame Saiga”
Assestraat 11/a hemiksem
2620 Hemiksem
0471 21 69 30
Mail

Kapoenen

Je kan alle kapoenenleiding eenvoudig bereiken via volgend emailadres:
kapoenen@scoutshemiksem.be

Dries
Pintens

“Blijmoedige Spreeuw”
Kleidaallaan 4
2620 Hemiksem
0491 43 22 56
Mail

Vincent Vanmarsenille

“Snaakse Hond”
Zinkvallaan 11
2620 Hemiksem
0468 25 68 85
Mail

Tom
Scheldeman

“Gemoedelijke Ara”
Assestraat 11/a hemiksem
2620 Hemiksem
0491/20.08.63
Mail

Welpen

Je kan alle welpenleiding eenvoudig bereiken via volgend emailadres:
welpen@scoutshemiksem.be

Mattijs
Joossens

“Volhardende Seriema”
Europalaan 66
2620 Hemiksem
0483 66 40 17
Mail

Yannick
de Cleen

“Prominente Arasari”
Oud Veer 18
2845 Niel

Mail

Yordan
Verhaegen

“Dartele Sneeuwstormvogel”
Abdijstraat 10
2620 Hemiksem
0496 98 19 06
Mail

Koga

“xxxx”
xxx
2620 Hemiksem
0xxxxx
Mail

Domien
Holthof

“Directe Hardoen”
Frits Van Den Berghelaan 32/001
2630 Aartselaar
0471 58 77 05
Mail

Jongverkenners

Je kan alle jongverkennerleiding eenvoudig bereiken via volgend emailadres:
jongverkenners@scoutshemiksem.be

Tibo
Nelen

“Olijke Tuimelaar”
Joseph Roelantslaan 3
2620 Hemiksem
0471 28 08 66

Mail

Timon
De Boel

“Vermakelijke Gnoe”
Moretusstraat 30
2660 Hoboken
0499 43 48 54
Mail

Briek
Scheldeman

“Zorgzame Saiga”
Assestraat 11/a hemiksem
2620 Hemiksem
0471 21 69 30
Mail

Finn
van Brusselen

“Assertieve Picus”
Koekoekweg 2
2620 Hemiksem
0472 68 23 93
Mail

Verkenners

Je kan alle verkennerleiding eenvoudig bereiken via volgend emailadres:
verkenners@scoutshemiksem.be

Robbe
Baccarne

“Herdelijke Fura”
Eikenlaan 35
2620 Hemiksem
0470 67 76 57
Mail

Seppe
De Boel

“Spontane Koelan”
Moretusstraat 30
2660 Hoboken
0479 09 41 57
Mail

Seppe
Pauwels

“Ongedwongen Steenarend”
Keizerstraat 16
2627 Schelle
0484 58 05 21

Mail

Jins

Je kan alle jinleiding eenvoudig bereiken via volgend emailadres:
jins@scoutshemiksem.be

Pieterjan
Hillaert

“Standvastige Chunga”
Merellaan 8
2620 Hemiksem
0493 78 54 31
Mail